Сітка рабиця для забору металева широко використовується в різних сферах протягом великої кількості років. Вона незамінна при огорожі територій різного призначення, що широко застосовується при зведенні парканів, вольєрів. Металева сітка відрізняється універсальністю, не псує ландшафту. Замовити сітку рабицю для паркану з доставкою в будівельному магазині дуже просто, оформити заявку можна через інтернет або по телефону. У каталозі магазину представлений великий вибір дроту за низькими цінами, уточнити всі деталі можна у менеджера.

Особливості сітки рабиці

Металева сітка рабиця для забору виготовляється відповідно до встановлених ГОСТів та стандартів. Як основу використовується сталевий дріт. Матеріал відрізняється стійкістю до корозії, температурних перепадів.

Конструкція є спіралеподібно вигнутими відрізками дроту. Розмір осередків, товщина дроту, ширина полотна можуть відрізнятись, від цього залежить сфера застосування матеріалу. Рівномірність навантаження та міцність забезпечується за рахунок особливого способу плетіння. Будівельна сітка рабиця відрізняється простотою транспортування та монтажу, серед яких виділяють сітку для штукатурки стін. Надійність конструкції, відсутність пошкоджень у зоні кріплення досягається за рахунок застосування якісних металовиробів та кріплень.

Сфера застосування сітки рабиці


Купити сітку рабицю у Москві можна через наш сайт. Матеріал знаходить широке застосування у будівельній, побутовій сферах, на різних підприємствах сільськогосподарського та виробничого призначення:

 • будівництво огорож;
 • під штукатурку;
 • виготовлення клітин, вольєрів;
 • огорожу спортмайданчиків, ігрових майданчиків;
 • дачне будівництво (огорожі, армування при штукатурці, теплоізоляція труб, загони для тварин, облаштування конструкцій для захисту від кротів, мишей);
 • будівництво теплиць;
 • тимчасові огорожі, пристрої;
 • огороджувальні конструкції при зведенні будівель, дорожньому будівництві, зміцненні насипів та тунелів.

Плетена сітка рабиця застосовується також у інших сферах, у тому числі при виготовленні антивандального захисту для електричних стовпів, а також у військовій справі. Вона може також застосовуватися при наданні допомоги автомобілю, що застряг.

Переваги сітки рабиці

Компанія пропонує широкий вибір металевої сітки рабиці за доступними цінами в Москві. Основною перевагою матеріалу вважається довговічність, стійкість до температурних перепадів, атмосферних явищ, механічних пошкоджень. Рулонний варіант дозволяє швидко встановити паркан будь-якого периметра, матеріал легко розмотується та кріпиться. Монтаж може бути проведений самостійно або із залученням фахівців.
Інші переваги сітки рабиці:

 • доступна вартість сітки рабиці для забору;
 • практичність, міцність;
 • естетичний зовнішній вигляд;
 • світлопроникність - забезпечує проникнення сонячних променів на ділянку, в результаті рослини швидше зростають та розвиваються.

Купити сітку рабицю для паркану у Львові

Купити сітку рабицю металеву недорого за оптовою ціною можна за телефоном, спеціаліст проконсультує по асортименту, вартості за метр сітки рабиці. Компанія надає послуги доставки навіть у найвіддаленіші райони міста та області дешево. Організація співпрацює з оптовими та роздрібними клієнтами, фізичними та юридичними особами.